Felipe Massa hálás Schumachernek |
f1hirek.hu |
2007.03.05. 17:35 |
Tavaly sokan sajnálták Felipe Massát, amiért a Forma-1 legeredményesebb pilótája, Michael Schumacher árnyékában kellett autóznia. A brazil azonban elmondása szerint sokat köszönhet a német klasszisnak.
|
Massa már bizonyított |
formula.hu |
2007.03.05. 17:34 |
"Nem azért kerültem a Ferrarihoz, mert én voltam az egyetlen szabad ember."
|
Lauda: a Ferrari előnyben van |
formula.hu |
2007.03.04. 19:43 |
Massáé lesz az első idei pole
|
Heidfeld Massának szurkol |
formula.hu |
2007.03.04. 19:42 |
Tovább javulna a BMW
|
Massa: Kimi nem Schumi |
formula.hu |
2007.03.03. 10:13 |
Többé nincs elengedés
|
Räikkönen nem aggódik Massa gyorsasága miatt |
formula.hu |
2007.03.03. 10:08 |
Interjú a Ferrari finn versenyzőjével
|
A McLaren pilótái szerint a Ferrari a favorit |
formula.hu |
2007.03.02. 14:19 |
Alonso Massát tartja az Ausztrál Nagydíj esélyesének
|
Massa: Jelenleg mi vagyunk a legjobbak |
f1hirek.hu |
2007.03.02. 14:18 |
A teszteken eddig a legjobb teljesítménnyel kétségtelenül a Ferrari rukkolt elő. Az olasz gárda pilótája, Felipe Massa a bahreini teszt utolsó három napján nem talált legyőzőre, ezen felbuzdulva a brazil kijelentette, hogy csapata a mezőny előtt jár.
|
Raikkönen gyorsan beilleszkedett a Ferrarinál |
f1hirek.hu |
2007.03.01. 20:11 |
Korábban sokan féltették Kimit, amikor a tavalyi szezon végén a Ferrarihoz szerződött, de a finn az eddigi teszteken rácáfolt mindenkire. A Jégembernek becézett sofőr remek időeredményeket fut, és elmondása szerint otthonosan érzi magát az olaszoknál.
|
Schumiék Spanyolországban vettek farmot |
formula.hu |
2007.03.01. 19:22 |
A birtok félórányira van Jereztől
|
|