Räikkönen: nem vagyok Michael! |
formula.hu |
2007.03.20. 16:46 |
"Sokat várnak tőlem, a Ferrari Olaszországban különleges.
|
Hogy érez most Schumacher? |
formula.hu |
2007.03.20. 16:45 |
„Tény, hogy ezzel a Ferrarival Michael újra világbajnok lehetne. De már nem akar. Nagyon boldog az új életével.”
|
Sokat kell még várni Schumacher visszatérésére |
f1hirek.hu |
2007.03.20. 16:44 |
A tavalyi évben visszavonult Michael Schumacher nagy valószínűséggel leghamarabb csak a májusban megrendezésre kerülő Spanyol Nagydíjon tér vissza a versenypályára, miután a tengerentúli versenyeket biztosan a fotelben ülve követi majd figyelemmel.
|
Kérdezz-felelek Jean Todttal |
f1hirek.hu |
2007.03.19. 19:09 |
A Ferrari ügyvezető igazgatója, Jean Todt ugyan boldogan nyilatkozott a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjat követően, ahol Kimi Raikkönen fölényes győzelmet aratott, hangsúlyozta, sokkal jobb eredményt is elérhettek volna.
|
SCHUMACHER GRATULÁLT RäIKKÖNENNEK |
vezess.hu |
2007.03.18. 16:33 |
|
Kimi Räikkönen első Ferraris versenyén tökéletesen teljesített, az időmérő edzés után a versenyt is megnyerte. A csapat korábbi sztárja Michael Schumacher is gratulált neki ehhez.
|
Ferrari: Räikkönen nyert, Massa csalódott |
formula.hu |
2007.03.18. 10:42 |
Álomrajtot vett Kimi Räikkönen pályafutása a Ferrarinál.
|
Raikkönen: Nem volt olyan egyszerű |
f1hirek.hu |
2007.03.18. 07:26 |
Kimi Raikkönen önfeledten ünnepelhetett a dobogó legmagasabb fokán, miután teljesítette küldetését Ausztráliában, és megnyerte élete első versenyét a Ferrarival. A finn sofőr senkitől sem zavartatva szerezte meg a győzelmet Melbourne-ben.
|
Raikkönen könnyedén nyert Melbourne-ben |
f1hirek.hu |
2007.03.18. 07:24 |
Kimi Raikkönen senkitől sem zavartatva megnyerte első versenyét a Ferrarival a vasárnap megrendezett szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon. A finn sofőr mögött a McLaren duója, a címvédő Fernando Alonso, és csapattársa, az újonc Lewis Hamilton végzett.
|
Alonso: ez nagyon nehéz lesz |
formula.hu |
2007.03.17. 06:32 |
A Ferrarit gyorsabbnak tartja a kétszeres világbajnok
|
Raikkönen igazán boldog a pole megszerzése után |
formula.hu |
2007.03.17. 06:31 |
Bizakodóan tekint a futamra a Ferrari versenyzője
|
|